Hakkımızda

Evcil hayvanlarınızın mutluluğu için gereken her şey bir tıkla kapınızda! Kuş yem ve evcil hayvan malzemelerinde Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği iddiası ile çıktığı yolda, güvenli alışveriş sistemi ve profesyonel müşteri hizmetleri desteği ile %100 müşteri memnuniyetini garantiliyor.

Evcil hayvan malzemelerinde edindiği deneyimi, size ve evcil hayvanlarınıza sunan ZEYNOPET Kuş, kedi, köpek, sürüngen ve kemirgenler için yem, mama, oyuncak, kafes, sağlık malzemeleri ve aksesuarlarda en kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla buluşturuyor.

Kuş sahiplerinin, açık kuş yemlerinin güvenilirliği ve tazeliğine özen gösterdiğini biliyoruz. Biz de ZEYNOPET olarak, Kuşların sağlığı için en taze açık kuş yemlerini özel saklama ve paketleme koşulları ile evinize kadar ulaştırıyoruz.

ZEYNOPET’in deneyimli satış ekibi, satış öncesi ve sonrasında aklınızdaki tüm soru işaretlerine çözüm sunarken, alışverişinizde danışmak istediğiniz her noktada %100 güvenli alışveriş ilkesi ile yanınızda.

Kuş yem,mama,vitamin, dezenfekte malzemeleri ve ekipmanlarında bilgi desteğine ihtiyaç duyarsanız, profesyonel ekibimiz ile yine hizmetinizdeyiz!

Dünyaca ünlü markaların distribütörlüğü ve bölge bayiliğini de gerçekleştiren ZEYNOPET İstanbul ve Adana’da yer alan mağazası ile sıcak satış imkanı da sunarken, zeynopet.com ile Türkiye’nin her yerine en kaliteli pet market ürünlerini güler yüzlü, hızlı, çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlarla ulaştırıyor!